Get updates!

Subscribe here to receive email notifications on new post, tips, offers,.. so you won't miss any update!

Aplikácie

Sylphide

Venček Sylphide je tvorený viacerými „konárikmi“, ktoré sú spojené do jedného celku. Keďže nie je na koncoch spojený, poskytuje možnosť nastavenia veľkosti a rovnako tak aj možnosť aplikovať ozdobu do účesu akýmkoľvek spôsobom, nie len v tvare kruhu.

cena: od 189 eur

 

LISETTE

Vlasová aplikácia Lisette sa skladá z dvoch kusov vetvičiek, ktoré sa dajú ľubovoľne pripnúť do účesu, či do oblasti okolo tváre alebo dozadu k drdolu. Pôsobí veľmi jemným dojmom a je tvorená lístočkami a väčšími aj drobnými piestikmi.

 

Cena: od 189 eur

 

 

Sansa

Zaujímavý tvar aplikácie Sansa dodá aj jednoduchému účesu na zaujímavosti. Nosí sa tesne za temenom a sluší rovnako s rozpustenými vlasmi ako nad drdolom alebo stiahnutými vlasmi do copu. Siaha skoro až po spánkové kosti, takže ju trochu vidno aj pri pohlade spredu.
cena: od 139 eur

Odette

Odette je pomerne veľká ozdoba v tvare dvoch vetvičiek, bohato zdobená bielymi komponentami v kombinácii so sklenenými brúsenými kamienkami a korálkami. Nosí sa ako čelenka po bokoch hlavy a najkrajšie vynikne v hladkých jednoduchých účesoch. Pripína sa sponkami alebo vlásenkami.

Dĺžka jednej polovice : cca 28 cm
Maximálna šírka : cca 11 cm
cena: od 219 €

Laurier

Aplikácia Laurier je ozdoba do vlasov na ktorej dominujú komponenty v tvare lístočkov v kombinácii so sklenenými brúsenými korálkami. Nosí sa buď s rozpustenými, alebo polorozpustenými vlasmi, ale krásne vynikne aj nad drdolom. Do účesu sa pripína sponkami alebo vlásenkami. Na požiadanie do jej konštrukcie vieme všiť vlasové klipy pre pevnejšie prichytenie k účesu.

Dĺžka : cca 39 cm
Maximálna šírka : cca 7 cm
cena: od 189 €

Giselle

Giselle je niečo medzi aplikáciou a diadémom. V prednej časti ju tvorí tenká čelenka zdobená ručne modelovanými komponentami v kombinácii s drobnými bielymi piestikmi a v zadnej časti sa jej konce rozdelujú do viacerých vetiev, ktoré sú bohato zdobené rovnakými komponentami ako v prednej časti doplnené o ručne modelované lístočky a sklenené brúsené korálky. Krásne vynikne pri všetkých typoch účesov, či pri rozpustených alebo zopnutých vlasoch.

Dĺžka rozvetvenej zadnej časti : cca 24 cm
Maximálna šírka : cca 7 cm
cena: od 219 €

Black Swan

Aplikácia alebo hrebienok Black Swan je extravagantnou svadobnou ozdobou a bola vytvorená ako doplnok k diadému Black Swan. Možno ju poňať ako alternatívu ku korunke po polnoci alebo
ako doplnok do vlasov pre družičky. Po dohode je možné upínanie aplikácie zmeniť, takže miesto hrebienka by sa aplikácia pripínala k účesu sponkami alebo vlásenkami.

Dĺžka: cca 15 cm
Maximálna šírka: cca 8 cm
cena: od 100 €

Asparagus

Asparagus je vlasová aplikácia, ktorá sa dá nosiť na veľmi veľla spôsobov. Možno ju zakomponovať nad drdol a ozdobiť ňou vrch závoja, dá sa pripnúť na bok hlavy a tak ozvláštniť účes, alebo ju môžete pripevniť do cestičky a tak dať Vášmu účesu úplne iný rozmer. Pripína sa pomocou vláseniek alebo sponiek.

Dĺžka : cca 19 cm
Maximálna šírka : cca 8 cm
cena: od 159 €

↑ Top of Page