Get updates!

Subscribe here to receive email notifications on new post, tips, offers,.. so you won't miss any update!

O nás

Zingerlatka sú originálne diadémy, ozdoby do vlasov, fashion doplnky aj šperky.

Za značkou stojíme dve sestry Kristína Jurinyi a Patrícia Kucharová, kedysi Kamenické. Tvoríme hlavne pre nevesty, ale sme otvorené každému dobrému nápadu. V portfóliu u nás nájdete diadémy rôznych veľkostí, rôznych materiálov, šperky zo striebornych a pozlátených komponentov, ozdoby do vlasov rôznych typov, doplnky k plesovým šatám aj doplnky a darčeky pre družičky. Našou srdcovkou sú však práve diadémy, pretože vieme, že princeznami chcú byť ženy nie len, keď sú ešte malými dievčatami 🙂

Celý náš príbeh vznikol pri príležitosti Paťkinej svadby, kedy prišla s nápadom, že chce korunku. Vytvorili sme prvý diadém – Diadém “Patrícia” Jej požiadavka bola jasná – spojiť tradičné piestiky, ktoré sa objavovali aj v partách ľudových odevov so súčasnou módou a vytvoriť jedinečný produkt.

Po veľkom úspechu, ktorý mala Paťka na svadbe sme sa rozhodli vo výrobe pokračovať a tak prišli na svet nové návrhy, už s našim špecifickým rukopisom, ktoré stále zdokonalujeme a prispôsobujeme aj vďaka našim klientkám/klientom.

↑ Top of Page