Get updates!

Subscribe here to receive email notifications on new post, tips, offers,.. so you won't miss any update!

Diadémy

ELISA

Svadobný diadém je tvorený perlovými korálkami v kombinácii so sklenenými brúsenými koralkami a rokajlom značky Preciosa. Predná časť sa elegantne dvíha do špicu čo jej dodáva „princeznovský“ šmrnc.

Diadém sa dvíha nad celom do cca  5 cm

Cena: od 219 eur

 

YVAINE

Svadobnú korunku tvoria sklenené brúsené korálky roznych odtieňov striebornej a sklenené brúsené kamienky krištáľovo čírej farby. V prednej časti sú umiestnené lístočky  rovnako v strieborných odťieňoch s bohatým zdobením. Korunka vytvára dojem zamrznutých kryštálov.

Diadém sa dvíha nad celom do cca 5,5  cm

Cena: od 180 eur

JULIETTE

Svadobný diadém Juliette sa skladá z 3 rôznych druhov komponentov a to z lístočkov, piestikov a drobných piestikov bielej farby. Vpredu sa dvíha do špicu, ktorý je zdobený sklenenými brúsenými korálkami v opálovej farbe.

 

 

Cena: od 219 eur

 

 

AURORA

Diadém Aurora má tvar princeznovskej korunky a nad čelom sa dvíha do pomerne výrazného špicu. Jeho výška sa však dá do určitej miery korigovať. Tvoria ho väčšie aj drobné piestiky a lístočky v bielej farbe. Odporúčame ho k šatám s honosnejšou sukňou – vtedy opticky vyváži množstvo látky v spodnej časti obrazu nevesty.

Cena: od 249 eur

 

Penelope

Diadém Penelope sa dvíha nad čelom do mierne výrazného špicu lemovaného tmavozlatými brúsenymi korálkami. Strednú časť vypĺňajú “konáriky” s piestikmi, ktoré sa rovnako vinú okolo celého diadému. Diadém Penelope sa dá nosiť k väščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.
 
cena: od 189 eur

Helena

Diadém Helena je komponovaný z troch druhov “konárikov” (konárik s lístočkami, konárik s jednoduchými piestikmi a konárik s “cukrovými” piestikmi), ktoré sa vinú okolo celého diadému až k mierne do špica dvihnutej prednej časti nad čelom. Diadém Helena sa dá nosiť kväščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.
 
cena: od 159 eur

Diana

Diadém Diana sa skladá z troch “poschodí”, ktoré sa vpredu nad čelom dvíhajú do mierného špicu. Po bokoch sa tieto tri časti spájajú do jednej, ktorá plynule pokračuje až do zadnej časti diadému. Diadém Diana sa dá nosiť k väščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.
cena: od 159 eur

Patrícia

Diadém Patrícia je jeden z našich výraznejších diadémov. Tvoria ho tri bohato zdobené vetvy ručne modelovanými komponentami v prednej časti. Tieto tri vetvy sa na boku spájajú do jednej, ktorá tvorí zadnú čať diadému. Okrem základných handmade komponentov ktorých je cez 430 ks sú tu použité aj drobné piestiky, zakomponované pomedzi ne. Diadém Patrícia sa dá nosiť k väščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 6 cm
obvod: UNI
cena: od 269 €

Magnólia

Diadém Magnólia má tvar kráľovskej koruny. V prednej časti je rovnomerne široký a smerom dozadu sa mierne zužuje. Je bohato zdobený bielymi ručne modelovanými komponentami a brúsenými sklenenými kamienkami v krištáľovej, topázovej a ružovej farbe. Odporúčame ho nosiť so zopnutými vlasami či už v drdole alebo cope, ale po požiadaní vieme do diadému všiť vlasové klipy pre  pevnejšie prichytenie aj k rozpusteným vlasom.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 7,5 cm
obvod: UNI
cena: od 249 €

 

Little Princess

Little princess je detský diadém a je určený pre naše najmenšie nevestičky. Je tvorený dvoma hlavnými vetvami, z ktorých horná sa smerom do prednej časti ľahko dvíha do špicu. Obe vetvy sú jemne zdobené bielymi ručne modelovanými komponentami v kombinácii s drobnými bielymi piestikmi. Tento typ diadému vieme vyhotoviť v akomkolvek prevedení ostatných našich diadémov. V zadnej časti nie je uzatvorený ale má dva konce, na ktorých sú malé hrebienky pre jednoduché a pevné uchytenie k účesu. Vďaka tejto vychytávke môže diadém “rásť” spolu so svojou majiteľkou napríklad aj od 1. svätého prijimania až po svadbu 🙂

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 4 cm
obvod: UNI
cena: od 79 €

Dospelácka verzia

Tento diadém je zväčšeninou detského diadému “Little Princess”. Rovnako je tvorený dvoma hlavnými vetvami, z ktorých sa horná jemne dvíha do špicu v prednej časti. V zadnej časti je spojený do kruhu. Je veľmi lahučký a k účesu sa pripína pomocou sponiek alebo vláseniek. Keďže pôsobí veľmi jemným dojmom hodí sa aj ku krátkym vlasom, ale vynikne aj v dlhých, či už rozpustených alebo zopnutých do drdola alebo copu.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 4 cm
obvod: UNI
cena: od 119 €<

↑ Top of Page