Get updates!

Subscribe here to receive email notifications on new post, tips, offers,.. so you won't miss any update!

Diadémy

Penelope

Diadém Penelope sa dvíha nad čelom do mierne výrazného špicu lemovaného tmavozlatými brúsenymi korálkami. Strednú časť vypĺňajú “konáriky” s piestikmi, ktoré sa rovnako vinú okolo celého diadému. Diadém Penelope sa dá nosiť k väščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.
 
cena: od 189 eur

Helena

Diadém Helena je komponovaný z troch druhov “konárikov” (konárik s lístočkami, konárik s jednoduchými piestikmi a konárik s “cukrovými” piestikmi), ktoré sa vinú okolo celého diadému až k mierne do špica dvihnutej prednej časti nad čelom. Diadém Helena sa dá nosiť kväščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.
 
cena: od 159 eur

Diana

Diadém Diana sa skladá z troch “poschodí”, ktoré sa vpredu nad čelom dvíhajú do mierného špicu. Po bokoch sa tieto tri časti spájajú do jednej, ktorá plynule pokračuje až do zadnej časti diadému. Diadém Diana sa dá nosiť k väščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.
cena: od 159 eur

Patrícia

Diadém Patrícia je jeden z našich výraznejších diadémov. Tvoria ho tri bohato zdobené vetvy ručne modelovanými komponentami v prednej časti. Tieto tri vetvy sa na boku spájajú do jednej, ktorá tvorí zadnú čať diadému. Okrem základných handmade komponentov ktorých je cez 430 ks sú tu použité aj drobné piestiky, zakomponované pomedzi ne. Diadém Patrícia sa dá nosiť k väščine druhov účesov. Ak by ste ho chceli k rozpusteným vlasom, po vyžiadaní Vám môžeme všiť do konštrukcie vlasové klipy, pre pevnejšie prichytenie k účesu.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 6 cm
obvod: UNI
cena: od 269 €

Magnólia

Diadém Magnólia má tvar kráľovskej koruny. V prednej časti je rovnomerne široký a smerom dozadu sa mierne zužuje. Je bohato zdobený bielymi ručne modelovanými komponentami a brúsenými sklenenými kamienkami v krištáľovej, topázovej a ružovej farbe. Odporúčame ho nosiť so zopnutými vlasami či už v drdole alebo cope, ale po požiadaní vieme do diadému všiť vlasové klipy pre  pevnejšie prichytenie aj k rozpusteným vlasom.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 7,5 cm
obvod: UNI
cena: od 249 €

 

Little Princess

Little princess je detský diadém a je určený pre naše najmenšie nevestičky. Je tvorený dvoma hlavnými vetvami, z ktorých horná sa smerom do prednej časti ľahko dvíha do špicu. Obe vetvy sú jemne zdobené bielymi ručne modelovanými komponentami v kombinácii s drobnými bielymi piestikmi. Tento typ diadému vieme vyhotoviť v akomkolvek prevedení ostatných našich diadémov. V zadnej časti nie je uzatvorený ale má dva konce, na ktorých sú malé hrebienky pre jednoduché a pevné uchytenie k účesu. Vďaka tejto vychytávke môže diadém “rásť” spolu so svojou majiteľkou napríklad aj od 1. svätého prijimania až po svadbu 🙂

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 4 cm
obvod: UNI
cena: od 79 €

Dospelácka verzia

Tento diadém je zväčšeninou detského diadému “Little Princess”. Rovnako je tvorený dvoma hlavnými vetvami, z ktorých sa horná jemne dvíha do špicu v prednej časti. V zadnej časti je spojený do kruhu. Je veľmi lahučký a k účesu sa pripína pomocou sponiek alebo vláseniek. Keďže pôsobí veľmi jemným dojmom hodí sa aj ku krátkym vlasom, ale vynikne aj v dlhých, či už rozpustených alebo zopnutých do drdola alebo copu.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 4 cm
obvod: UNI
cena: od 119 €<

Golden Jasmine

Golden Jasmine je jeden z najväčších diadémov nášho portfólia. Je bohato zdobený bielymi ručne modelovanými komponentami, bielymi listočkami a zlatými piestikmi. V prednej časti sa dvíha do
špicu a smerom vzad sa postupne zužuje, avšak aj vzadu sú komponenty dostatočne nahustené aby nezanikol. Dá sa nosiť s drdolom aj rozpustenými vlasmi. Po požiadaní vieme do diadému všiť vlasové klipy pre pevnejšie prichytenie k účesu. Golden Jasmine je výrazným doplnkom a celý výzor nevesty povýši o kategóriu vyššie 🙂

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 9,5 cm
obvod: UNI
cena: od 249 €

Cezmína

Diadém cezmína má bohato zdobenú prednú časť , ktorá sa postupne zužuje smerom dozadu. Je to netradičný diadém a svojim štýlom je výborným doplnkom do rozpustených vlasov, ale aj do polozopnutých či úplne zopnutých účesov. Tvoria ho leské aj matné, akoby rosou pokryté červené komponenty, a tak dodávajú diadému na hĺbke a autentickosti.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 6 cm
obvod: UNI
cena: od 219 €

Black Swan

Black swan je netypický diadém v tmavej sivo-dymovej farbe so zlatými prvkami a brúsenými sklenenými kamienkami krištáľovej farby. Tento diadém pôsobí veľmi honosne, je bohato zdobený
ručne modelovanými piestikmi a listočkami. V zadnej časti je užší a smerom k prednej časti sa postupne rozširuje do špicu. Pre jeho mierne väčšiu hmotnosť ho odporúčame k drdolu. V prípade, že chcete diadém do rozpustených vlasov, po požiadaní vieme do diadému všiť vlasové klipy pre pevnejšie prichytenie k účesu.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 11 cm
obvod: UNI
cena: od 255 €

Ballerina

Tento diadém má dve hlavné vetvy bohato zdobené ručne modelovanými piestikmi a brúsenými kamienkami s AB efektom. V účese pôsobí výrazne a krásne dotvára celkový obraz nevesty. Odporúčame ho nosiť k drdolu, ale veľmi dobre ukáže aj s jednoduchým účesom do copu alebo aj v rozpustených vlasoch. Po požiadaní vieme do diadému všiť vlasové klipy pre pevnejšie prichytenie k účesu.

maximálna výška v prednej časti (nad čelom): cca 4 cm
obvod: UNI
cena: od 199 €

↑ Top of Page